Penzion
Zveme Vás užít si skvělou dovolenou, která potěší i Vaši kapsu. Láká Vás aktivní odpočinek a adrenalinové zážitky nebo jste vyznavači pohodové relaxace? U nás vám nabízíme obojí, v příjemné atmosféře rodinného penzionu, v malebné přírodě Kralického Sněžniku. Přijeďte se kochat výhledy z vrcholků hor, při nesčetných výletech na kolech, pěšky či na koních, nebo s knihou v ruce naslouchejte zurčení potůčku v našem pouze hostům přístupném areálu.
Neváhejte a využijte naše akční balíčky! Těšíme se na Vás.
Nabízíme Wifi v prostoru penzionu, parkováni v uzavřeném areálu a užívání venkovního bazénu a biliardu
Naši hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku, kuchyňský kout s barem, prostornou jídelnu a společenskou místnost, zahrádku s grilem a prostory pro úschovu kola a sportovní vybavení. Nejen děti potěší sportovní hřiště.
 

Poloha penzionu
Zlatý Potok leží na úpatí Jeřábu, v krásné krajině Kralického Sněžníku, na rozhraní Orlických hor a Jeseníků. Protéká jím stejnojmenný potok, který se vlévá do nedaleké Moravy. Kralický Sněžník je místem, kde se setkávají tři horské masivy a pramení řeka Morava. Výstup na jeho vrchol, který je nazýván střechou Evropy je úžasným zážitkem. Pro ty, koho nelákají turistické výstupy jsou připraveny rozhledny Val, Klepý, Suchý Vrch, Křížová Hora a další, díky nimž se otevírá fyzicky méně náročný přístup k jedinečným výhledům.
 

Zlatý Potok - je místem pro Vaši skvělou dovolenou v masivu Kralického Sněžníku.  
 

U NÁS NAJDETE
Turistiku, cyklistiku, koupání, tenisrybaření, vyjížďky na koních, lyžování

Všechna práva vyhrazena (c) 2003 Zlatý potok